Wykorzystanie odpływów liniowych w domkach jednorodzinnych

Każdy domek jednorodzinny oprócz klasycznych pomieszczeń posiada dodatkowo pomieszczenie przeznaczone na pralnię. To idealne rozwiązanie, które pozwala zachować wyjątkową estetykę w łazienkach, której nie zaburza pralka, automatyczna suszarka oraz sznurki do wieszania wypranej odzieży. Żeby pralnia zachowała wymaganą funkcjonalność powinien być zamontowany w jej wnętrzu specjalny odpływ liniowy.

Jego zadaniem jest nie tylko ochrona pomieszczenia przed niespodziewanym zalaniem wodą wydostającą się z uszkodzonej pralki lub węża ale również zbieranie ociekającej z rozwieszonego prania wody. Ze względu na swoją ogromną funkcjonalność odpływ liniowy znajduje swoje zastosowanie także w pokojach kąpielowych, w których miejsce standardowej kabiny prysznicowej zastąpiła oddzielona odpływem od reszty pomieszczenia strefa przeznaczona na otwarty prysznic. Inwestorzy nowoczesnych domów jednorodzinnych coraz częściej decydują się na budowę domowego basenu, który zlokalizowany jest wewnątrz pomieszczeń. I tu odpływ liniowy pełni niezastąpioną rolę, która polega na zbieraniu przelewającą się z niecki basenowej wody.

Producenci polecają w swojej ofercie różne modele odpływów, które kształtem a nawet konstrukcją decydują o przeznaczeniu do określonych pomieszczeń. Inne proponowane są do łazienek czy pralni a jeszcze inne do domowych basenów. Jednak bardzo bogata oferta oraz różnorodność wzornictwa pozwala każdemu inwestorowi idealnie dobrać odpływ liniowy nie tylko do swoich potrzeb ale również oczekiwań.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)