Prysznic prysznicowi nierówny

Branie prysznica kojarzy nam się przeważnie z wizytą w ciasnej kabinie. Bywa to niewygodne, jednak oszczędności w porównaniu z kąpielą wannie są ogromne. Dlatego na natrysk decyduje się coraz więcej osób urządzających łazienkę. Czy jest jednak sposób na to, aby prysznic nie był uciążliwym obowiązkiem, a stał się przyjemnością? Pewnie, że tak. Wystarczy zainteresować się tematyką odpływów liniowych by poznać zupełnie inną stronę kąpieli pod prysznicem.

Czym są owe odpływy? Jest to system odprowadzania wody przy pomocy specjalnych kanałów. Zbiera on wodę bezpośrednio z podłogi, dzięki czemu nie ma konieczności montażu ciasnego brodzika wraz z kabiną prysznicową, które zatrzymują wodę w określonej przestrzeni. Projektowanie łazienki z wykorzystaniem odpływów liniowych daje ogromne możliwość aranżacji przestrzeni. Ponadto, wykonanie odpływów ze stali nierdzewnej gwarantuje, iż do

naszej łazienki nie zawita rdza, a kanały odpływowe będą odporne na wszelkiego rodzaju zagrożenia. Zastosowanie tego materiału powoduje, że nie zaburzy on wizualnego projektu, nawet najbardziej wymyślnej łazienki.

Zastosowanie systemu tego rodzaju pozwala na stworzenie miejsca do kąpieli, które nie będzie ograniczone plastikową kabiną. Możemy stworzyć je w dowolnym miejscu łazienki (o ile pozwala na to infrastruktura hydrauliczna). Natrysk stanie  się integralnym elementem zabudowy i nie będzie zajmował miejsca. To świetne rozwiązanie dla mniejszych łazienek, gdzie ciężko zagospodarować przestrzeń i ustawienie wszelkich niezbędnych przedmiotów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Prysznic prysznicowi nierówny, 5.0 out of 10 based on 1 rating