Oryginalny pomysł na łazienkę

Łazienka w naszym mieszkaniu nie musi być identyczna, jak u właściciela sąsiadującego z naszym mieszkaniem. Pomimo tej samej powierzchni użytkowej jej aranżacja oraz funkcjonalność dzięki dostępnej na rynku budowlanej bogatej ofercie ceramiki łazienkowej, płytek, elementów instalacji hydraulicznej a nawet przedmiotów dekoracyjnych może stać się oryginalnym oraz atrakcyjnym pod względem wizualnym pomieszczeniem.

W dzisiejszych czasach, często klasyczną wannę zastępuje wygodny i bardziej ergonomiczny prysznic. W sklepach z branży łazienkowej dostępne jest wiele modeli kabin prysznicowych a mimo to coraz większa grupa inwestorów, podążając za najnowszymi trendami obowiązującymi w nowoczesnej aranżacji wnętrz decyduje się na indywidualne projekty kabin prysznicowych. Plastikowe ściany seryjnych modeli kabin zamieniają na szklane tafle specjalnego szkła, a ciężki ceramiczny brodzik zastępuje coraz częściej nowoczesny odpływ liniowy. Różny kształt, wymiar a nawet materiał, z jakiego produkowane są odpływy gwarantuje nie tylko odpowiednie zebranie wody podczas kąpieli ale również oddzielenie mokrej strefy prysznica od pozostałej części łazienki.

Odpływ liniowy w łazience

Każdy dostępny na rynku odpływ liniowy posiada prostą w montażu i demontażu konstrukcję, która umożliwiając częstą konserwację, zapobiega nagromadzaniu się zanieczyszczeń oraz włosów i zapobiega zapychaniu się instalacji odpływowej. Bogate wzornictwo pozwala dobrać odpływ idealnie dopasowany zarówno do powierzchni prysznicowej, wszystkich elementów armatury łazienkowej a nawet zastosowanego stylu aranżacyjnego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)