Odpływy ścienne firmy KESMET.

Odpływy ścienne firmy KESMET posiadają dodatkowe wygięcie, które umożliwia idealny montaż pod ścianą. Odwodnienie posiada najniższy na rynku odpływ- 65 mm. Montuje się je do ściany, co stanowi dodatkową izolację.

Odpływy ścienne z wygiętą flanszą

Odpływy ścienne z wygiętą flanszą osadzone są na jednym z dwóch rodzajów syfonów: metalowym lub plastikowym. Posiadają 8 rodzajów długości w standardzie. Istnieje też możliwość zamówienia niestandardowej długości- wówczas zamówienie jest realizowane indywidualnie.

Odpływy ścienne na syfonie metalowym

Odpływy ścienne osadzone na syfonie metalowym mają możliwość przesunięcia syfonu. W zestawie do montażu odwodnienia ściennego znajduje się także korytko odwadniające oraz maskownica, dostępna w 9 wzorach.

Niewątpliwym atutem takiego odwodnienia jest materiał, z którego wykonany jest syfon, czyli stal nierdzewna, co zapewnia długotrwałą eksploatację, bowiem stal jest odporna na korozję i działania czynników mechanicznych. Dodatkowo syfon metalowy można w prosty sposób czyścić. Jego konserwacja również nie wymaga skomplikowanych zabiegów.

Odpływy ścienne na syfonie plastikowym

Tego typu odpływy posiadają wysokość 85 mm. Podobnie jak odpływy na syfonie metalowym zawierają w zestawie korytko odwadniające i maskownicę w 9 wzorach. Odpływ posiada 5 lat gwarancji. Polecamy dodatkowo kupić mankiet uszczelniający, który poprawi szczelność i zabezpieczy odwodnienie oraz nóżki montażowe, pomocne przy ustawianiu odwodnienia.

Odpływy ścienne z wygiętą flanszą to idealne rozwiązanie dla osób, które zamierzają umieścić odpływ przy ścianie. Dodatkowe wygięcie ułatwia montaż i poprawia szczelność. W efekcie odpływ prezentuje się bardzo ładnie i pasuje zarówno do małych, jak i dużych łazienek.

Sprawdź także odpływ liniowy z wpustem dolnym

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.4/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 2 votes)
Odpływy ścienne firmy KESMET. , 5.4 out of 10 based on 8 ratings